Uzdot jautājumu
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Uzdot jautājumu
+371 29807045
Fizioterapijas kabinets VALE - Rehabilitācija Rīgā un Daugavpilī
Fizioterapijas kabinets VALE - Rehabilitācija Rīgā un Daugavpilī
Fizioterapijas kabinets VALE - Rehabilitācija Rīgā un Daugavpilī

Jaunumi

Mazulis mūsu rokās - stāsta fizioterapeite Anastasija Lobanovska

2. aprīlis

Masāžas priekšrocības ir acīmredzamas visiem. Korekcija, izmantojot fizioloģiskās ķēdes un masāža jaundzimušajiem, ir pašpapildinoša, saudzīga un efektīva prakse. Tieši šī kombinācija labvēlīgi ietekmē bērna relaksāciju un harmonisku attīstību.

Fizioloģisko ķēžu metode ir vienkārša, droša, saudzīga tehnika, kuras mērķis ir atbrīvot neirovaskulārās, viscerālās un muskuļu ķēdes.

Intrauterīnās dzīves pēdējās nedēļās zīdainis arvien ciešāk jūtas savā “mājiņā”, vietas samazināšanās dēļ zīdaiņa ķermeņa daļas var būt sasprindzinātas vai saspiestas, kas var radīt nepatīkamas komplikācijas un sekas. Grūtniecība ar komplikācijām, kompresijas dzemdē vai dzemdību laikā, izvilkumi, miega traucējumi, posturālās asimetrijas, bieža raudāšana, gremošanas traucējumi, problēmas ar zīšanu, kustību uzbudinājums - iemesls vērsties pie speciālista.

Fizioloģiski jaundzimušajam ir pietiekamas iespējas atgūties pašam pēc dabiskām dzemdībām, tomēr, ja dzemdības bija ilgas, smagas, notika iejaukšanās procesā vai dzemdības tika mākslīgi izraisītas, kā arī, ja dzemdībās tika pielietotas specifiski medikamenti, instrumenti, nedabiskas manipulācijas, trakcijas – tas viss var radīt mazuļa attīstības problēmas.  Šajos gadījumos zīdainim nepieciešama palīdzība - atbrīvojot spriedzi ķermenī, mēs palīdzam bērnam ceļā uz fizisko labsajūtu.

Pirmo vizīti pie speciālista es iesaku sākt 2-3 mēnešu vecuma - mazulis joprojām atrodas adaptācijas stadijā, iepazīst apkārtni, kādam jau izdodas pielāgot dienas režīmu, kā arī centrālā nervu sistēma kļūst nedaudz noturīgāka, samazinās ekstremitāšu locīšanas tonuss, bet aksiālais tonuss palielinās. Tieši šis periods ir vislabvēlīgākais speciālista un mazuļa mijiedarbības sākumam.

Priecāšos sadarboties un gaidu uz nodarbībām!

Nodarbības notiek pēc adreses Cietokšņa ielā 12 - 1, Daugavpilī ar fizioterapeiti Anastasiju Lobanovsku.
Pieteikšanās pa tālruni: 29942545
E-pasts:

Kopīgot: