Uzdot jautājumu
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Uzdot jautājumu
+371 29807045
Fizioterapijas kabinets VALE - Rehabilitācija Rīgā un Daugavpilī
Fizioterapijas kabinets VALE - Rehabilitācija Rīgā un Daugavpilī
Fizioterapijas kabinets VALE - Rehabilitācija Rīgā un Daugavpilī

Noderīga informācija

Iepazīstamies ar funkcionāliem treniņiem

1. aprīlis

Pēdējo 10 gadu laikā termins "funkcionālais treniņš" kļuva ļoti izplatīts un, iespējams, skan kā kaut kas citādāks, kaut kas moderns un mūsdienīgs. Īstenībā dotā treniņa veida pamati ir balstīti uz rehabilitāciju.

Funkcionālais treniņš ir sporta nodarbības, kurās pielieto mūsu organisma vienkāršas un sadzīves kustības (funkcijas). Tas ir ļoti līdzīgs ārstnieciskai vingrošanai, tomēr sarežģītākā formā.

Ja viss ir tik triviāli, tad kādiem mērķiem un, īpaši, kam ir nepieciešams funkcionālais treniņš? Tāds "sporta veids" ir rekomendējams visiem un vienmēr, jebkuram dzimumam, jebkuram vecumam un jebkādam fiziskās sagatavotības līmenim. Viena no funkcionālā treniņa priekšrocībām ir tā, ka tā sarežģītības līmeni ir iespējams pielāgot katram individuāli.

Ja Jūsu mērķis ir uzturēt sevi labā fiziskajā formā, samazināt lieko svaru, paaugstināt sava organisma izturību, vai arī kaut kas cits, tad mūsu Rehabilitācijas centrs sagaida Jūsu zvanu un gatavs realizēt Jūsu novēlējumus. Sertificēti fizioterapeiti, mūsdienīgas sporta zāles, daudzfunkcionālais inventārs (tajā skaitā TRX-cilpas) un lieliska atmosfēra gaida Jūs mūsu Rehabilitācijas centrā "VALE" pēc adreses Ģimnāzijas iela 10-2, Daugavpils, kā arī Rīgā, Lāčplēša ielā 7.

Kāpēc mēs? Viens no iemesliem ir tas, ka, saņemot rehabilitācijas vai sporta pakalpojumus, papildus saņemsiet sertificēta medicīniskā personāla novērošanu, kas sniegs konsultācijas un pielāgos programmu individuāli. Un, nepieciešamības, problēmu vai grūtību gadījumā, fizioterapeits vienmēr novērtēs Jūsu organismu atkārtoti un adaptēs programmu, atkarībā no izmaiņām Jūsu organismā.

Piesakies, zvanot pa tālr. 29807045, vai rakstot uz !

Kopīgot: