Uzdot jautājumu
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Uzdot jautājumu
+371 29807045
Fizioterapijas kabinets VALE - Rehabilitācija Rīgā un Daugavpilī
Fizioterapijas kabinets VALE - Rehabilitācija Rīgā un Daugavpilī
Fizioterapijas kabinets VALE - Rehabilitācija Rīgā un Daugavpilī

Par mums

Ārsta galvenais uzdevums ir atrast veselību, slimību var atrast katrs

Fizioterpijas kabineta "VALE" galvenais ārstēšanas un rehabilitācijas mērķis ir atklāt un novērst traucējumus un disfunkciju ķermenī, pielietojot dažādas tehnikas un metodes. Pie mums strādā sertificēti speciālisti, kas katram pacientam piedāvā individuālo pieeju, novērtējot organismu kā vienotu veselumu un sniedzot palīdzību katrā konkrētajā gadījumā.

Pieņemšanas laikā fizioterapeits veiks anamnēzi, funkcionālo izpēti (apskate, stājas novērtēšana, muskuļu testu novērtēšana, locītavu mobilitātes novērtējums, veiks neiroloģiskus un specifiskus testus). Uz anamnēzes pamata ir iespējams vispilnīgāk un detalizētāk novērtēt pacienta stāvokli un noteikt funkcionālo diagnozi, nākotnē sastādot ārstēšanas plānu un individuālās rekomendācijas.

Mēs palīdzēsim, ja Jums ir:

  • balsta-kustības aparāta slimības (stājas traucējumi un skoliozes, sāpes mugurā un locītavās);
  • traumas un to komplikācijas;
  • viscerālas slimības (elpošanas, sirds un asinsvadu sistēmu slimības);
  • centrālās un perifērās nervu sistēmas slimības;
  • motorās attīstības traucējumi jaundzimušajiem.

Zvaniet: 29807045!   Rakstiet: !   Jautājiet!

Sekojiet arī mūsu 📘 Facebook, 📸 Instagram, 🕺 TikTok un 📺 YouTube!

Kabinetā Jūs varat saņemt profesionālo konsultāciju, fizioterapeitu vadībā notiek ārstnieciskās vingrošanas un pilates individuālās un grupas nodarbības. Tiek piedāvāti klasiskās masāžas pakalpojumi arodslimību un citu slimību, balsta-kustības aparāta traucējumu, traumu un to komplikāciju gadījumos. Nepieciešamības gadījumā kabineta speciālisti pielāgos rehabilitācijas palīgierīces sāpju un disfunkciju mazināšanai, kā arī veiks apmācību to lietošanā.

Tiek pielietotas osteopātiskas, kraniālas, viscerālas, strukturālas, funkcionālas tehnikas bērniem un pieaugušajiem, kā arī darbā tiek izmantoti kinezioloģiskie teipi. Ar jaundzimušajiem bērniem tiek veiktas nodarbības pēc Bobata un hendlinga metodēm.

Sadarbība ar Nacionālo Veselības Dienestu un apdrošināšanas kompānijām ļauj kabineta pacientiem saņemt valsts vai apdrošināšanas polises apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus (vairāk informācijas šeit).

Mēs augam un attīstāmies, pilnveidojam pakalpojumu izvēli un to kvalitāti, mūsu speciālsitu kvalifikācija atbilst starptautisko standartu prasībām. Mēs mīlam savu darbu un augsti novērtējam sadarbību ar mūsu pacientiem, kas ilgst jau vairāk nekā 10 gadus!

Mūsu speciālisti pastāvīgi paaugstina savu kvalifikācijas līmeni un uzlabo savas zināšanas starptautiskos semināros un semināros, organizētos ar Latvijas Fizioterapeitu asociāciju.

Iestādē ir nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem (vairāk informācijas šeit).

“Ja visas ķermeņa daļas ir pareizi orientētas, mēs varam lepoties ar lielisku veselību. Ja nē, tad tas noved pie slimības attīstības. Ja ķermeņa daļām atgriezt pareizo orientāciju, slimība atkāpsies.”

A. T. Still

Kopīgot: