Uzdot jautājumu
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Uzdot jautājumu
+371 29807045
Fizioterapijas kabinets VALE - Rehabilitācija Rīgā un Daugavpilī
Fizioterapijas kabinets VALE - Rehabilitācija Rīgā un Daugavpilī
Fizioterapijas kabinets VALE - Rehabilitācija Rīgā un Daugavpilī

Pakalpojumi

Klasiskā fizioterapija

Fizioterapeita piedāvātās «zāles» nevar nopirkt aptiekā

Lai izvērtētu pacienta fizisko un funkcionālo stāvokli, tiek pielietotas dažādas fizioterapijas un rehabilitācijas metodes.

Ārstnieciskā vingrošana

Fiziskās nodarbības var aizvietot vairākas zāles un medikamentus, bet neviens medikaments pasaulē nevar aizvietot fiziskās nodarbības

Neatliekamās rehabilitācijas sastāvdaļa ir tieši ārstnieciskā vingrošana, kuras nozīmi daudzu svarīgu organisma funkciju normālai realizācijai ir grūti pārvērtēt.

Ārstnieciskā masāža

Visvērtīgākais veselības auglis ir iespēja saņemt baudu

Ārstnieciskā masāža ir gadiem pārbaudīta un rezultatīva terapijas metode, kas plaši tiek praktizēta visā pasaulē jau vairāk par simts gadiem, lai ārstētu dažādas slimības, traumas un to komplikācijas.

Osteopātija

Ārstam nav jāārstē pacients: tam nepieciešams noregulēt sistēmu tā, lai pacienta dzīvības plūsmas pašas visu izlabotu

Osteopātija ir balstīta uz pārliecību, ka organismam pēc savas būtības piemīt spēja dziedēt sevi, tikai ir nepieciešams tam nodrošināt palīdzību šīs spējas īstenošanai. Osteopātiskās tehnikas tiek plaši pielietotas dažādos organisma traucējumu gadījumos, kuru pamatā ir fizisks, psiholoģisks un emocionāls disbalanss.

Lietišķā kinezioloģija

Varenais Arhitekts izveidoja ideālu mehānismu, un šim mehānismam perfekti jāstrādā

Lietišķa kinezioloģija (LK) ir strukturālu, ķīmisku un garīgu veselības aspektu novērtēšanas sistēma, izmantojot muskuļu testēšanu un citas standarta diagnostikas metodes.

TRX

Darbojoties ar sevi, darbojies ar savu svaru

TRX - cilpas (angļu valodā Total Resistance Exercises) ir unikāls treniņu veids, kas ļaus Jums sajust un izkopt katru Jūsu ķermeņa muskuļu grupu.

Pilates

Jūsu veselība ir mīlestības pret pašu sevi rezultāts

Pilates ir fizisku vingrinājumu sistēma, ko jau 20. gadsimta pirmajā pusē ir izveidojis vācu ārsts Jozefs Pilates. Pilates galvenā atšķirība no vairākiem citiem treniņu veidiem ir tajā, ka tas ļauj uzsākt ne tikai fiziskās, bet arī garīgās attīstības ceļu.

Mazuļu Hendlings, Bobata terapija zīdaiņiem

Drošības sajūta, vēlēšana patstāvīgi redzēt, dzirdēt un darboties

Pirmajā dzīves gadā mazuļa attīstībā notiek milzu lēciens un jāapgūst tik daudz jauna – celt galviņu, tvert priekšmetus, velties, rāpot, sēdēt, celties kājās, staigāt.

Ārstnieciskā vingrošana bērniem

Palīdz pilnveidot pamatprasmes, mazina veselības problēmas, profilaktiskos nolūkos nostiprina muskulatūru, uzlabo asinsriti un mazina stresu

Spēles veida ārstnieciskā vingrošana bērniem sekmē lokanību, veiklību, koordinācijas attīstīšanos, kā arī uzlabo fizisko izturību un līdzsvara attīstību.

Vingrošana grūtniecēm

Rūpes par veselību ir tehnoloģija, kas samazina riskus

Vingrošana grūtniecēm palīdz racionāli izplatīt slodzi, uzlabot sievietes muskuļu un locītavu stāvokli, kā arī tā palīdz nēsāt bērnu un dzemdēt viņu bez komplikācijām.

Kinezioloģiskā teipošana

Atbalsta un stabilizē locītavas un muskuļus, vienlaicīgi netraucējot asins un limfas cirkulācijai un neierobežojot kustības

Speciāli audumu teipi, kas nesatur lateksu, pēc elastīguma ir analoģiski ādai.

Rehabilitācija pēc COVID-19

«Elpošana ir pirmā darbība dzīvē un pēdējā"» //Jozefs Pilatess

Fizioterapijas kabinets "VALE" piedāvā rehabilitācijas pēc pārslimotā COVID-19 programmu Rīgā un Daugavpilī.

Osteo-liftings

Jaunākā neķirurģiskā terapeitiskā tehnika sejas korekcijai un atjaunināšanai.

Inovatīva un progresīva pieeja manuālajā kosmetoloģijā un ķermeņa terapijā.

Rehabilitācija onkoloģiskiem pacientiem

Fizioterapija palīdz saglabāt cilvēka spējas būt neatkarīgam ikdienas dzīvē

Fizioterapija palīdz cilvēkiem ar onkoloģiskām saslimšanām jau no diagnozes uzstādīšanas brīža un visā ārstēšanas procesā garumā.

Proprioceptīvā neiromuskulārā fascilitācija (PNF)

Kustību apjoma veicināšana un mīksto audu iestiepšana, stabilitātes uzlabošana, muskuļu kontrakcijas un spēka stimulēšana, pareizās gaitas un funkcionālas neatkarības veicināšana

Proprioceptīvā neiromuskulārā fascilitācija (PNF): metode, kas pamatojas uz nervu – muskuļu sistēmas fascilitāciju, kuras pamatā ir funkcionālas diagonālas kustības trīs plaknēs.

Šrota metodes terapija - skoliozes ārstēšanas metode‎

Skoliozei specifiska fizioterapija

Šrotas metode ir skoliozei specifiska fizioterapija, kura ietver sevī asimetrisku trīsdimensionālu ārstniecisko vingrošanu ar korektīvu elpošanu. Šrotas metodes apmācības sagādā pacientam vajadzīgās zināšanas un prasmes, kas visa mūža garumā palīdz kontrolēt savu stāju. Metode spēj mazināt mugurkaula izliekumu, uzlabojot arī pacienta pašsajūtu.

BlackRoll

Masāža ir visdabīgākais ķermeņa atjaunošanas spēks, dzīves spēks

Pašmasāža ar BlackRoll ierīcēm veicina muskuļu sāpju mazināšanu, miofasciālo relaksāciju ar putu veltnīša palīdzību, izmantojot paša ķermeņa masu un spiediena spēku, kā arī tas veic tipisko sporta traumu profilakses funkciju.

Rehabilitologa - fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta - konsultācija

Ārsta galvenais uzdevums ir atrast veselību, slimību var atrast katrs

Rehabilitācija ir kompleksu pasākumu kopums, kas tiek veikts, lai pasargātu slimnieku no iespējamās invaliditātes un darbspēju zuduma.

Banku masāža

Atveriet durvis relaksācijai un atveseļošanai ar mūsu jauno piedāvājumu!

Banku masāža - vakuumterapijas metode ar klasiskās masāžas paņēmieniem, pielietojot mehānisko, vakuuma un reflektoro iedarbību. Banku masāžas mērķis ir atjaunot asinsrites kapilāru tīklu un reģenerēt virspusējos un dziļākos audus.

Fizikālā terapija

Viens no atveseļošanas nosacījumiem ir atveseļošanas vēlme

Fizikālā terapija tiek pielietota akūtā un hroniskā slimības fāzē, tiek rekomendēta ārstējot dažādas reimatiskās slimības, artrītu, osteohondrozi, plaušu slimības.

Ergoterapija

Tādā zinātnē kā medicīna galveno lomu spēlē māksla

Vārds "Ergoterapija" tiešajā tulkojumā no grieķu valodas nozīmē "darba terapija" vai "ārstēšana ar darba palīdzību", tas ir medicīnas, psiholoģijas, pedagoģijas, kulturoloģijas un rokdarbu metodoloģijas zinību komplekss, kas tiek izmantots cilvēku dzīves kvalitātes paaugstināšanai.

Tehniskā ortopēdija

Jaunībā medicīnai vajadzētu palīdzēt dabai, vecumā – pretdarboties

Tehniskā ortopēdija iekļauj sevī ortozēšanu un protezēšanu.