Uzdot jautājumu
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Uzdot jautājumu
+371 29807045
Fizioterapijas kabinets VALE - Rehabilitācija Rīgā un Daugavpilī
Fizioterapijas kabinets VALE - Rehabilitācija Rīgā un Daugavpilī
Fizioterapijas kabinets VALE - Rehabilitācija Rīgā un Daugavpilī

TRX

Darbojoties ar sevi, darbojies ar savu svaru

TRX - cilpas (angļu valodā Total Resistance Exercises) ir unikāls treniņu veids, kas ļaus Jums sajust un izkopt katru Jūsu ķermeņa muskuļu grupu.

Dotā treniņu veida priekšrocības ir tajā, ka tiek izslēgti smagie objekti un tiek izmantots tikai Jūsu ķermeņa svars un fizika (Jūsu ķermeņa stāvokļa maiņa). Darbojoties ar sevi, darbojies ar savu svari - tikai šādā veidā Jūs varēsiet sasniegt vēlamos rezultātus bez kaitējuma Jūsu organismam.

TRX treniņu sistēma ir piemērota jebkuram vecumam un fiziskai sagatavotībai. Tas palīdzēs Jums sasniegt tādus mērķus kā: muskuļu masas palielināšana, liekā svara samazināšana, izturības paaugstināšana, kā arī funkcionālo traucējumu izstrādāšana, kas ir lielisks rehabilitācijas papildinājums.

Tas ir universāls funkcionāls treniņš, kas ļauj attīstīt ne tikai visas muskuļu grupas, stiprināt saites un cīpslas, bet arī attīstīt lokanību, veiklību, spēku, izturību un vestibulāro aparātu. Šim treniņam ir vēl viena svarīga priekšrocība - stabilizējošo muskuļu efektīva attīstība.

Kopā ar vairākām TRX priekšrocībām un lielām iespējām tam piemīt arī liela atbildība. Tāpēc ieteicams apmeklēt funkcionālos treniņus tikai strādājot kopā sertificētiem speciālistiem uz medicīniskās izglītības bāzes un obligāti saņemt konsultāciju, lai noskaidrotu Jūsu fiziskās sagatavotības līmeni.

Speciālisti, kas piedāvā doto pakalpojumu

Kopīgot: