Uzdot jautājumu
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Uzdot jautājumu
+371 29807045
Fizioterapijas kabinets VALE - Rehabilitācija Rīgā un Daugavpilī
Fizioterapijas kabinets VALE - Rehabilitācija Rīgā un Daugavpilī
Fizioterapijas kabinets VALE - Rehabilitācija Rīgā un Daugavpilī

Personāls

Olga Servute -

Sertificēts fizioterapeits, TRX un BlackRoll treneris

Olga Servute

Sniedz individuālās konsultācijas un nodarbības pieaugušajiem, pusaudžiem, kā arī bērniem pirmsskolas vecumā un zīdaiņiem. Specializējas uz balsta-kustību aparāta funkciju uzlabošanas (sāpes locītavās, mugurkaulā; kustību atjaunošana locītavās pēc traumām, operācijām; muskuļu sasprindzinājums un sāpes).

Strādā ar zīdaiņiem (Bobath metode) un apmāca vecākus pēc Handlinga metodes. Darbojoties ar bērniem, veic stājas un gaitas novērtēšanu, korekciju, nodarbojas ar ārstniecisko vingrošanu balsta-kustību aparāta funkciju uzlabošanai. Konsultē bērnu vecākus un dod rekomendācijas, lai saglabātu veselīgu stāju bērniem.

Sniedz fizioterapiju padzīvojušiem cilvēkiem, piemēro tiem ārstniecisko vingrošanu, lai uzlabotu kustību apjomu locītavās un mugurkaulā, kā arī, lai noņemtu muskuļu sasprindzinājumu un sāpes.

Sniedz rehabilitāciju pacientiem pie elpošanas orgānu sistēmas saslimšanām (posturālā un citas drenāža tehnikas, aktīvās mobilizācijas tehnikas u. c.), neiroloģiskiem pacientiem (rehabiltācija pēc smadzeņu insulta, ārstnieciskā vingrošana neiropātiju gadījumos) un pacientiem pēc gūžas un ceļa locītavu endoprotezēšanas. Strādā ar manuālās terapijas metodēm, pielietojot postizometrisko relaksāciju un mīksto audu stiepšanas tehnikas. Veic ārstnieciskās masāžas un kinezioloģisko teipošanu. Vada pilates, blackroll un trx nodarbības grupās, kā arī ārstniecisko vingrošanu grūtniecēm (individuāli un grupās).

Daugavpils, Ģimnāzijas iela 10-2

29807045

Piedāvājamie pakalpojumi
Kopīgot: