Uzdot jautājumu
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Uzdot jautājumu
+371 29807045
Fizioterapijas kabinets VALE - Rehabilitācija Rīgā un Daugavpilī
Fizioterapijas kabinets VALE - Rehabilitācija Rīgā un Daugavpilī
Fizioterapijas kabinets VALE - Rehabilitācija Rīgā un Daugavpilī

Noderīga informācija

Viss sākas ar māmiņu!

9. marts, 2019

Dārgās meitenes, kas tikai gatavojas kļūt par māmiņām, un jau tapušās māmiņas! Mēs esam priecīgi piedāvāt Jums savu līdzdalību Jūsu brīnumainajā ceļā! Sertificēti un pieredzējuši fizioterapeiti būs priecīgi Jums palīdzēt!

Grūtniecība ir sarežģīts fizioloģisks process, tomēr ārstnieciskās vingrošanas un pilates nodarbības būs lieliskā iespēja palīdzēt ne tikai sev, bet arī topošajam bērniņam!

Ārstnieciskās nodarbības palīdzēs Jums:

  • atrisināt balsta-kustības aparāta problēmas;
  • normalizēt muskuļu disbalansu;
  • optimāli sagatavot iegurņa un vēdera muskuļus dzemdībām;
  • uzlabot vispārējo veselības stāvokli;
  • uzlabot asinsriti iegurnī, ar ko nodrošinot augli ar uzturvielām un skābekli, kā arī aktivizējot apakšēju ekstremitāšu asinsriti, kas samazina tūskas un varikozes attīstības risku.

Ārstnieciskās vingrošanas grūtniecēm un pilates nodarbības samazina dzemdes tonusa attīstības risku, stabilizē nervu sistēmas darbību, paātrina metabolismu, palielina endorfīnu izstrādi. Pilates nodarbību laikā liels akcents tiek uzsvērts uz elpošanu, kas ir ļoti būtiska lieta dzemdību procesā!

Neaizmirstiet, ka kopā ar topošo māmiņu nodarbojas arī topošais bērniņš!

Gaidām Jūs arī pēc dzemdībām! Grūtniecības laikā smaguma centra nobīdes dēļ bieži vien attīstās diskomforts un sāpes mugurā, plecu joslas spriegums, kā arī taisnu vēdera muskuļu diastāze. Pēcdzemdību speciālās vingrošanas nodarbības ļauj iedarboties uz visām muskuļu grupām, palīdzot atgūt sevi un savu ķermeni.

Savukārt, vingrošana zīdainim nepieciešama, lai viņš mācītos just savu ķermeni, līdzsvarotu muskuļu tonusu, novērstu ķermeņa asimetriju un apgūtu daudzveidīgas kustības. Bobata terapija tiek pielietota individuāli zīdaiņiem no 3 mēnešu līdz 1 gada vecumam. Nodarbības laikā mazulis aktīvi piedalās, mācoties apzināties savu ķermeni un kontaktēties ar apkārtējo pasauli. Hendlinga apmācības vecākiem kopā ar mazuli – māca, kā pareizi turēt un darboties ar mazuli. Tas ir pašu vecāku roku darbs un pieskārieni savam bērnam jau no pirmajām dzīvības dienām.

Kā arī piedāvājam spēles veida ārstniecisko vingrošanu bērniem bērnudārza, pirmsskolas un sākumskolas vecumā, kas ne tikai palīdz pilnveidot pamatprasmes, bet arī mazina veselības problēmas, profilaktiskos nolūkos nostiprina muskulatūru, uzlabo asinsriti un mazina stresu.

Laipni lūdzam!
Kontakttālrunis: 29807045
E-pasts:

Kopīgot: