Uzdot jautājumu
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Uzdot jautājumu
+371 29807045
Fizioterapijas kabinets VALE - Rehabilitācija Rīgā un Daugavpilī
Fizioterapijas kabinets VALE - Rehabilitācija Rīgā un Daugavpilī
Fizioterapijas kabinets VALE - Rehabilitācija Rīgā un Daugavpilī

Rehabilitācija onkoloģiskiem pacientiem

Fizioterapija palīdz saglabāt cilvēka spējas būt neatkarīgam ikdienas dzīvē

Fizioterapija palīdz cilvēkiem ar onkoloģiskām saslimšanām jau no diagnozes uzstādīšanas brīža un visā ārstēšanas procesā garumā.

Tā palīdz saglabāt cilvēka spējas būt neatkarīgam ikdienas dzīvē, palīdz novērst ārstēšanas blakusparādības (piemēram, limfas rites traucējumus vai jušanas traucējumus), atgūt zaudētas funkcijas, palielināt locītavu kustību apjomu un muskuļu spēku, uzlabot miega kvalitāti, mazināt sāpes, nogurumu, kā arī uzlabot dzīves kvalitāti.

Fizioterapeits ir vēl viens speciālists, kas spēj atbalstīt cilvēku cīņā ar onkoloģisku saslimšanu. Konsultācijas laikā rūpīgi tiek izvērtētas sūdzības, cilvēka funkcionālās spējas, sāpju un noguruma līmenis. Atbilstoši konstatētajām problēmām fizioterapeits var piedāvāt vingrošanu, izturību uzlabojošus treniņus, dažādas elpošanas tehnikas, pielietot ķermeņa apzināšanās terapijas elementus, apmācīt tehnikas, kas palīdzēs mazināt sāpes un nogurumu, kā arī izglītot par dažādiem aspektiem un sniegt dažādus padomus kā ikdienu padarīt vieglāku.

Katram ir savs unikāls stāsts un fizioterapeits ir tieši tas speciālists, kurš spēj piemeklēt individuālu pieeju.

Speciālisti, kas piedāvā doto pakalpojumu

Kopīgot: